Give-aways
Het vinden van écht leuke give-aways valt vaak niet mee, men wel proberen zo origneel mogelijk te zijn waardoor de uiteindelijke reclame-uiting goed opvalt relatiegeschenken die naar onze mening zeer geschikt zijn als give-aways zijn onze lanyards, USB-sticks, promotionele snoepjes en reclamepennen.
Give-aways zijn in te zetten op verschillende momenten zoals een koopovereenkomst, beurs, bedankje voor bewezen diensten of als aardigheidje. Door er een persoonlijke tint aan te geven door middel van een logo bedrukken is het extra interessant om give-aways te schenken. U maakt reclame namens uw bedrijf wat positief zal worden ontvangen.
Heeft u snel give-aways nodig dan is dit vaak geen probleem. Wij kunnen razendsnel leveren doordat wij beschikken over een eigen moderne groothandel met drukkerij. U krijgt voorafgaand aan een bestelling eerst een offerte, na goedkeuring van deze offerte gaan wij een drukvoorstel opmaken waarin precies vermeldt staat hoe uw give-aways bedrukt gaan worden. Bekijk het drukvoorstel kritisch en geef uw goedkeuring. Na uw goedkeuring gaat onze levertijd lopen en kunnen wij de meeste relatiegeschenken in een 12-15 werkdagen uitleveren.
0315 - 632 515