Corina - productiemedewerkster


  Corina
  • Geboortedatum:
  • 03-01-1986

  • In dienst sinds:
  • eind 2008

  • Favoriet relatiegeschenk:
  • De radio badeend

"Streef naar een betere gezondheid"


Corina is in 2008 bij Stravers Promotions begonnen als stagiaire. Deze stage is haar zo goed bevallen, dat ze ook nadien graag werkzaam wilde blijven binnen het bedrijf. Inmiddels is Corina ruim twee jaar in dienst als productiemedewerkster op de in- en uitpakafdeling. Deze functie houdt in dat ze verantwoordelijk is voor het goed en zorgvuldig in- en uitpakken van de producten. De leukste opdracht die Corina bij Stravers heeft gedaan? Dat was het assisteren van Toby bij het bedrukken. “Ik was erg blij dat ik Toby een keer heb mogen assisteren. Niet alleen houd ik zo afwisseling in mijn werk, maar ik krijg ook de mogelijkheid om meer te leren. Ik vond het bedrukken érg leuk om te doen, dus wat mij betreft is het zeker voor herhaling vatbaar”, aldus Corina.

"Ik ben blij dat ik heb mogen assisteren bij het tampondrukken. Niet alleen houdt
ik zo afwisseling in mijn werk, ook krijg ik de mogelijkheid om meer te leren."

Afwisseling en gezelligheid
Wat Corina zo leuk vindt aan dit werk? “Het werk wat ik hier mag doen is afwisselend en vooral de gezelligheid binnen het bedrijf is voor mij belangrijk. Er zijn een paar collega’s met wie ik heel goed kan opschieten en waarmee ik ook heel veel plezier kan beleven”, vertelt Corina. Het grappigste dat ze heeft meegemaak bij Stravers? “Oud-collega Manja kwam eens voor iedereen cupcakes, voorzien van gekleurd schuim, brengen. Mijn directe collega Monique koos een blauw cakeje uit en ging ervan uit dat het schuim hard zou zijn. Toen ze voorzichtig probeerde om er een stukje vanaf te bijten, bleek echter het tegenovergestelde waar te zijn. Het gevolg was dat Monique was van top tot teen onder het blauwe spul zat. Ik heb hier nog nooit zo hard gelachen!” vertelt Corina met een lach.

Behulpzaam én eigenwijs
Collega’s omschrijven Corina als behulpzaam en spontaan. Daarnaast geven ze eerlijk aan dat Corina geen allemansvriend is. “Dat klopt... Ik ben vaak vrolijk, maar ik kan ook erg eigenwijs zijn”, lacht Corina. “Ik kan ook flink balen als iets niet helemaal loopt zoals ik dat graag zou willen. Wanneer dat voorkomt, bel ik snel mijn job coach voor raad of praat ik er met een collega over.”

"Iets dat écht bij mij past? Een klein, roze snoepdoosje in de vorm van een hart."

De badeend en het snoepdoosje
Corina’s favoriete relatiegeschenk uit de Stravers’ collectie is de radio badeend. Dat ze hiervoor kiest heeft zowel te maken met haar liefde voor muziek, als met het feit dat ze badeendjes gewoon erg schattig vindt. Een geschenk dat naar haar mag worden vernoemd? “Iets dat echt bij mij past is een klein snoepdoosje. Zo eentje als het kleine, gelakte blikje in hartjesvorm, maar dan in het roze.”

Little people, big world
In haar vrije tijd is Corina graag aan het schilderen en knutselen. Ze vindt het ook leuk om actief bezig te zijn en gaat dan graag fietsen, wandelen, zwemmen óf winkelen. Om na een harde werkdag even lekker te ontspannen, kijkt ze graag televisie. Haar favoriete programma? “Little people, big world...”

De rest van ons team