‘Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd.’
Al ruim drie jaar is Ashya werkzaam als productiemedewerkster bij Stravers Promotions. Ze is
mede-verantwoordelijk voor de zeefdruk. “Bij Stravers maken wij gebruik van veel verschillende soorten druktechnieken. Ik ben verantwoordelijk ben voor de zeefdruk. Bij deze techniek drukken wij met behulp van de machine, de inkt rechtstreeks op het artikel. Deze techniek heet ‘zeefdruk’, omdat de inkt wordt aangebracht op een zeefdrukraam: een stuk fijn gaas dat over een raamwerk is gespannen”, verduidelijkt Ashya. Het mooiste artikel dat ze met door middel van zeefdruk heeft gebedrukt zijn dartbordkisten. “Deze kisten konden niet automatisch worden bedrukt, waardoor ik de bedrukking handmatig op de kisten heb moeten plaatsen. Dit was een grote uitdaging, maar het resultaat mocht er zeker zijn”, aldus Ashya.
'We werken met een ervaren team bedrukkers
waardoor er altijd een mooi,
kwalitatief bedrukt relatiegeschenk aan de klant geleverd wordt'
Baalmomenten
Dat er ook bij machinewerk wel eens iets verkeerd kan gaan, is voor Ashya inmiddels geen verrassing meer. “Natuurlijk baal ik als een artikel niet helemaal mooi uit de machine komt of wanneer er opeens kleurverschil blijkt te ontstaan. Gelukkig werken we hier met een ervaren team bedrukkers, waardoor deze kleinigheden snel kunnen worden opgelost. Er wordt altijd een mooi, kwalitatief bedrukt relatiegeschenk aan de klant geleverd”, vertelt Ashya.
Must haves
Een absolute must have is volgens Ashya de aroma set ‘groene thee’. Waarom? “Een relaxpakket is altijd goed toch? Deze aroma set is klein, waardoor het een ideaal geschenk is voor je relaties. Daarnaast ruikt de inhoud van het pakketje ook nog eens erg lekker.” Het geschenk waaraan Ashya haar naam wil verbinden? Dat is een pakje speelkaarten, zoals de speelkaarten New Look. “Ik hou van een goed potje kaarten. In de pauzes spelen we altijd het kaartspel "éénendertigen". Een makkelijk spel, dat we op ieder moment kunnen starten en beëindigen. Ideaal voor in de kleine, alsook in de grote pauzes”, licht Ashya haar keuze toe.
'Ashya is heel collegiaal. Bij haar kan ik altijd mijn gal spuwen'
Collega’s omschrijven Ashya als een hardwerkende dame, die altijd behulpzaam en gezellig is. Door enkelen wordt ze extra gewaardeerd, omdat ze altijd hun ei bij haar kwijt kunnen. “Ze is heel collegiaal. Bij Ashya kan ik altijd mijn gal spuwen. Ze weet me op te vrolijken wanneer ik een baaldag heb”, vertelt een collega.
Buiten werktijd
Is Ashya niet aan het werk? Dan onderneemt ze graag wat met haar vrienden of gaat ze naar de bioscoop. Maar ook thuis vermaakt ze zich prima met haar tamme ratjes of door televisie te kijken. Wat ze dan het liefste kijkt? “Ik kijk graag naar series als Grey’s Anatomy, House en NCIS...”
|