21-01-2011

28 februari - De internationale dag tegen RSI

RSI

Op maandag 28 februari is het weer zover: de internationale dag tegen RSI (Repetitive Strain Injury) gaat van start. Een dag waarop extra aandacht wordt gegeven hoe RSI voorkomen kan worden en hoe men er mee om dient te gaan. Jaarlijks gaan gemiddeld 500.000 werknemers met RSI klachten naar de dokter. Verbazingwekkend is dan ook het feit dat lang niet iedereen lijkt te weten wat RSI precies inhoud. RSI is geen ziekte, maar een verzamelnaam voor klachten, symptomen en syndromen die met name voorkomen in het bovenlichaam. Klachten die doorgaans worden veroorzaakt door een langdurig statische houding of langdurig repeterende bewegingen. In de top 5 van risicosectoren staan:

1. Gezondheidszorg
2. Industrie
3. Onderwijs
4. Bouw
5. Handel

U kunt voorkomen dat uw werknemers/zakenrelaties met deze aandoening te maken krijgen, door onder andere pauzes, afwisseling en een ergonomische werkomgeving te bieden. U kunt de risico's extra onder de aandacht brengen door specifieke relatiegeschenken te verstrekken met daarin een verborgen boodschap.


Draag bij aan de strijd tegen RSI

Doordat RSI klachten kunnen worden veroorzaakt door langdurig dezelfde handeling te verrichten, is het van belang om voor afwisseling te zorgen. Een goede suggestie is door regelmatig een pauze te nemen en even stevig te knijpen in bijvoorbeeld anti-stress ballen, waarmee u direct een stukje promotie maakt namens uw bedrijf.

Om een bijdrage te leveren aan het welzijn van uw medewerkers, collega's en andere zakelijke relaties kunt u uiteraard ook relatiegeschenken verstrekken waarop een boodschap gedrukt gaat worden. De ontvangers zullen uw bedrijf dankbaar zijn voor het cadeau, wat relaties zal verbeteren.

Om aan een ergonomische werkplaats bij te dragen hebben wij meerdere relatiegeschenken in ons assortiment. Wat dacht u bijvoorbeeld van onze computermuizen in vele verschillende vormen voor een perfecte handligging en onze bijpassende muismatten met polsondersteuning?

Leuk voor de horeca is onze Laguiole kurkentrekker met hefboom, een ergonomisch verantwoord design ideaal voor kelners en vinologen. Uiteraard kunnen al onze relatiegeschenken worden voorzien van uw eigen logo of persoonlijke boodschap. Doordat het bedrukken zal gebeuren in onze eigen, moderne drukkerij zijn wij in staat om uw bestelling snel te leveren!